Вардаєв Руслан Георгійович

Лікар-стоматолог-ортопед-імплантолог досвід 20 років

Керівник, засновник Клініки доктора Вардаєва. 

Член всеукраїнських та міжнародних асоціацій (ІТІ). Після закінчення навчання у Смоленській Стоматологічній Академії проходив постійне безперервне навчання у провідних спеціалістів на лекціях, майстер-класах, практиках та виставках. Одним із перших почав створювати красиві посмішки за допомогою вінірів. На даний момент практикує імплантації всіх типів, включаючи протезування на імплантах.

 

Пломбування зуба

Просто найкращий у своїй справі!

Анатолій

11.12.2023

Комплексне лікування

Волею долі опинилася в Клініці і не пошкодувала. Це той випадок, коли можна сказати: "Відчуйте різницю"! Доктор Руслан Георгійович виконав колосальну роботу, руки майстра творять чудеса! Хочеться відзначити високий професіоналізм, відповідальність, сумлінність. Ультрасучасні технології та матеріали, в наявності все необхідне обладнання.

Олена

14.11.2023

Терапевтичне лікування

Висловлюю величезну подяку колективу лікарів, окремо хочеться відзначити Руслана Георгійовича! Чутливішого ставлення, якості обслуговування і матеріалів я не зустрічала, ні до, ні після Клініки доктора Вардаєва. Спасибі Вам велике, дай Вам Бог здоров'я, терпіння, а Вашій клініці процвітання!

Ольга

23.06.2022

Removal of a tooth

This is now my go-to place for regular dental treatment!

Tomash

10.01.2022

Поставте нам запитання

Надсилаючи дані я погоджуюсь з політикою конфіденційності