Про клініку

Клініка доктора Вардаєва - це

  • досвідчена команда лікарів

  • сімейна стоматологія

  • високий рівень обслуговування

  • лікування під мікроскопом

  • гарантія

  • використання сучасних технологій

Ласкаво просимо в Клініку доктора Вардаєва!

Ми гарантуємо безболісність і безпеку лікування, ідеальні умови для комфортного і якісного стоматологічного лікування, найкращі технології та комплексний підхід. 

Наша професійна команда складається з висококваліфікованих фахівців, які володіють успішним багаторічним досвідом і використовують найкраще європейське стоматологічне обладнання для діагностики та лікування.

Наші принципи:

  • Професіоналізм.
  • Відповідальність.
  • Ексклюзивність.

Чому нас вважають найкращою стоматологічною Клінікою в місті Суми?

Новітні технології

Якість роботи в естетичній стоматології залежить від професіоналізму майстра і від використовуваної технології. А технологія - це насамперед високотехнологічне обладнання. Наша команда регулярно відвідує виставки світового рівня для вивчення останніх трендів і втілює їх у життя в нашій Клініці.

Високоточна рентген-діагностика

Щоб зазирнути всередину зуба, ми використовуємо візіографи високої точності. Візіограф відрізняється від звичайного рентген-випромінювача тим, що це високочутлива система, де променеве навантаження знижено в сотні разів, порівняно з традиційними рентген-знімками. Ба більше, це цифрова система, де чіткість знімків перевершує всі очікування.

Лікування з мікроскопом

Стандартом сучасної стоматологічної клініки, що використовує інноваційні технології, стало застосування операційного мікроскопа. Від погляду лікаря, який працює з мікроскопом, не вислизне жодна проблема, адже збільшення в 20-25 разів дає змогу точно оцінити патологічні процеси, що відбуваються в зубі, точно визначити всі кореневі канали та їхні відгалуження, а також створити невидимий перехід штучних реставрацій (вініри, люмініри, коронки) у тканини зуба. Ми застосовуємо у своїй практиці мікроскопи, виконуємо складні операції, що вимагають високої точності, а асистенти клініки володіють навичками асистування лікарям під час лікування зубів з оптикою. Клініка проводить терапевтичне та ортопедичне лікування з використанням операційного мікроскопа, що істотно покращує якість втручання.

Довіртесь досвіду нашої Клініки, щоб підтримувати Вашу посмішку здоровою і красивою протягом багатьох років.

Комп'ютерний томограф Vatech 3D Smart

Апарат рентгенівський дентальний цифровий панорамний з функцією комп'ютерного томографа. Поле огляду 12х9 см. Одне сканування дає змогу отримати не тільки КТ, а й панорамне зображення. Це означає, що пацієнти, яким потрібні обидва дослідження, не будуть піддаватися додатковому опроміненню. Крім того, обидва цих дослідження можна переглядати в одній програмі. Одночасний перегляд 2D і 3D-зображень в одній програмі допомагає пацієнтам краще зрозуміти, про що говорить лікар, що сприяє швидшому і простішому затвердженню плану лікування.

детальніше

Цифровий внутрішньоротовий сканер 3Shape Trios

Невеликий і зручний інтраоральний сканер 3Shape Trios застосовують для сканування ротової порожнини, окремих зубів і просторів, що плануються під установку імплантів. Дозволяє підвищити ефективність і точність робочого процесу, а також робить його більш комфортним для пацієнтів. 3Shape Trios - це рішення «3 в 1» для отримання інтраоральних цифрових відбитків: внутрішньоротовий сканер для швидкого і легкого зняття кольорових 3D-відбитків; вбудована інтраоральна камера; функція визначення кольору під час сканування для точних і передбачуваних результатів.

детальніше

Рентген-апарат Kavo Focus з цифровим датчиком

Kavo Focus - стоматологічний рентген-апарат високої якості збірки, виконаний з надійних матеріалів. Технологія рентген-апарату є точною, забезпечує безпечну експозицію та незмінну якість зображення. Він дає змогу робити екстраоральні знімки і проводити внутрішньооральну рентгенографію з мінімальною дозою випромінювання, що забезпечує безпеку лікареві та пацієнту. Випромінювання стоматологічного рентгена - не більше ніж 0,02 Мзв (це максимальна доза під час найширшого панорамного обстеження). У профілактичних цілях річна доза опромінення не повинна перевищувати 1.0 Мзв. Апарат застосовується в стоматологічній практиці та діагностиці для оцінки стану зубів, ясен і кісток щелеп.

детальніше

Сучасні стоматологічні установки OMS Virtuosus

Стоматологічні установки OMS Virtuosus використовують у стоматологічних кабінетах і клініках для огляду ротової порожнини пацієнтів, лікування зубів і виконання інших стоматологічних процедур. Моделі оснащені знімними автоклавованими накладками ручок і ложементів для інструментів на столику лікаря, електричними мікромоторами Bien-Air з підсвічуванням, роздільним подаванням води і повітря та функцією продування турбіни.

детальніше

Мікроскоп COXO

Сучасний мікроскоп виробництва COXO. Має 5 варіантів збільшення: 3,2х, 5х, 8х, 12,8х, 20х. Регулюється по висоті та підходить для операторів в окулярах. Дозволяє проводити стоматологічне лікування пацієнтів з максимальною ефективністю, точністю та досягати найкращих результатів.

детальніше

Мікроскоп Alltion

Дентальні мікроскопи Alltion відповідають всім вимогам сучасної стоматології. Вони мають апохроматичні лінзи, які виготовлені за технологією High Resolution (висока роздільна здатність). Завдяки цим лінзам та загальній високотехнологічності мікроскопу Alltion, поліпшується точність та ефективність виконуваного стоматологічного лікування.

детальніше

Дентальний сканер Durr Dental VistaScan

Дентальний сканер VistaScan - автономний сканер рентгенографічних пластин для проведення швидкої та якісної цифрової рентгенологічної діагностики. Виробник Durr Dental (Німеччина). Рентгенівські знімки виходять на багаторазові пластинки (тактильно вони такі ж, як і традиційна рентген-плівка), зчитуються з високою роздільною здатністю протягом декількох секунд. Тонкі, гнучкі пластини більш комфортні для пацієнта і мають довгий термін служби завдяки спеціальному покриттю.

детальніше

Апарат для автоматичного замішування відбитків Pentamix 3

Система для автоматичного змішування та дозування А-силіконових та поліефірних відбиткових матеріалів. Апарат працює з різними масами відбитків, забезпечує стабільну гомогенність готового матеріалу, а в подальшому - відбитки і реставрації підвищеної точності.

детальніше

Сучасний італійський автоклав FARO Nisea для стерилізації інструментів

Італійський автоклав Faro Nisea - це зручний, інтерактивний, ергономічний і швидкий апарат. Завдяки оптимізації термодинамічного циклу NISEA виконує оборот за короткий час, одночасно скорочуючи споживання води. Високотехнологічність апарату дає змогу швидше здійснювати всі маніпуляції, з легкістю контролюючи їх завдяки інтуїтивному інтерфейсу.

детальніше

П'єзохірургічний апарат Piezomed для хірургії та імплантології

П'єзохірургічний апарат PIEZOMED (Австрійське виробництво, компанія W&H) широко використовують в імплантології та хірургії щелепно-лицьового напряму. У приладі задіяна унікальна технологія впливу вібрацій високої частоти на кісткові та м'які тканини. Гравітаційний ефект, що виникає, дає можливість хірургу з високою точністю провести розріз, причому операційне поле залишається чистим (без кров'яних виділень). Під час видалення кісткових тканин, м'які тканини залишаються неушкодженими, виникнення остеонекрозу повністю виключено.

детальніше

Фізіодиспенсери COXO для імплантології

Апарат для проведення хірургічних операцій у сфері імплантології, мікрохірургії та хірургії дрібних кісток. Фізіодиспенсер COXO - це сучасний апарат, який повністю відповідає всім потребам фахівців щелепно-лицьової хірургії та забезпечує ефективне лікування.

детальніше

Vector Durr Dental – апарат для лікування пародонтиту

Це унікальний запатентований ультразвуковий апарат для атравматичного лікування захворювань пародонту: пародонтиту, гінгівіту, періімплантиту тощо. Виробник Durr Dental (Німеччина). Апарат Vector делікатно полірує під'ясенну поверхню коренів зубів, залишаючи життєздатний цемент кореня зуба, знімає над'ясенні та під'ясенні зубні конкременти, прибирає бактеріальну біоплівку з поверхні коренів.

детальніше

Поставте нам запитання

Надсилаючи дані я погоджуюсь з політикою конфіденційності